Fabrik Perpunimi Vajit Te Ullirit

0 LEK

Shitet nga: Fabrik vaji ulliri 01 Shk 23:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lushnjë
Fabrika per perpunimin te ullirit Eshte ne nje gjendje shum te mir pune
Fabrika eshte e pajisur me te gjitha aksesoret pershtatse
Dhe me nje kapacitet perpunues prej 12KV ne ore
Fabrika shitet per arsye emigrimi
Cmimi I diskutueshem
Fabrik vaji ulliri
0683037001
Leaflet
Në fillim