DYER TE BLINDUARA DHE PUNIME HEKURI

0 LEK

Shitet nga: Gjovalin Nikolli 22 Shk 11:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Lezhë
Bejme punime hekuri , dyer te jashtme,dyer te brendshme , rrethime oborresh, ballkone shtepie , dyer te blinduara .
Dyert e blinduara jane te gjitha llojeve.
Punime me cilesi dhe shum cmime te mira.
Gjovalin Nikolli
0682388538
Leaflet
Në fillim