incubator per 18200 vez pule,qure

8 000 EUR

Shitet nga: afrim 12 Sht 16:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Kukës
shes inkubator per 18200 vez ka dhe furren per tre dit e mrama per 9000 vez mund te perdoretper vez pule dhe quravr, shiten te dy se bashku ,per kontakt viber, vatssap.+38344149510+38349149510
Kam dhe nji tjeter per 19200 vez pule apo gjeli detit (qure),
Leaflet
Në fillim