Okazion Tok 800m2+Ndertim 200m2

130 000 EUR

Shitet nga: Xxx 27 Maj 21:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Okazion shitet per arsyje emigrimi tok bashk me godin super vend per biznes/pun.
Gdina disponon nje punim te mir gipsi, 2 kondizioner te instaluar brenda gipsit, nje aspirator dhe nje dhom ne vetje.
Toka esht ne buz rruges Fsuh Kruj/Tiran km i 3t
Shitet vetem per arsyje emigrimi
CMIMI I DISKUTUESHEM !!!!
Per informacion tel nmrit : +355682897411
Leaflet
Në fillim