Okazion Furre Picerie+Brumatrice+Lopata picash

1 800 EUR

2 000 EUR

Shitet nga: Esed 21 Korr 21:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Krujë
Shiten Furre Picash(me gaz) Brumatrice dhe Lopatat e Picave


2miljon i pa diskutueshem
Telefonata Serioze
Kontaktoni 0693822723
Esed
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione