Publikuar: Nën 04 2022 08:49

Shiten ,ojazion

EUR

Publikuar: Nën 04 08:49
Shikime: 544
Shiten paisje restoranti të përdorura 1 vit , shiten të gjitha bashk me çmim okazion , 1 frigorifer freskues ( dhom) një frigorifer banak ngrires, 1 frogorifer kollonë ngrires , 6 bango inoksi ushqimor , 2 lavaman inoksi të mëdhenj profesional , sobë me gaz Italiane me 4 sy + furrë, zgarë qymyri inoks, furrë me gaz picerie, bango inoks për të prer mishin , 12 komplete tavolina të firmës Ziko me gjith karige , tav jan 8 vendëshe ,6 she dhe 4 she , lavapjatë , pjata , thika , pirunj dmth të gjitha paisjet që nevojiten për një restorant
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
544
0692148575

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione