Paisje guzhine per restorante

Shitet nga: Denis 09 Nën 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Store
Komuna
Fier
Dy lavastovilje, zgare , fritez dyshe e madhe, lavaman dopjo, aspirator, nje raft dy katesh, sobe me 6 plita gazi plus furre posht, nje frigorifer dopjo dhe nje frigorifer tek! Shiten per asrsye mbyllje biznesi! Personat e intersuar mund te kontaktoje ne numrin ton te telefonit!
Leaflet
Në fillim