Publikuar: Korr 08 2021 04:19

OKAZION !!!!! Shitet Furre Buke Verona + Pajisje

EUR

Publikuar: Korr 08 04:19
Shikime: 107
Furra mban 50buke 1000she marka verona italiane origjinale
Bumatrice eshte 100kg , mekanike me 2 kohe, te shpejte dhe te avashte
Dhoma e fermetimit
Banak ngrohes
Prerese buke matekla
Per me shume informacion kontakto ne nr e telit ose what's up!!
Cmimi i dikutueshem!!!
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione