Shitet aktiviteti

0 LEK

Shitet nga: sposa elbasan 28 Pri 14:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Shitet aktiviteti : Veshje nuserie dhe gjithcka rreth arredimit te lokaleve e ambienteve te tjera.
Mjedisi ku zhvillohet aktivitetit është rreth 90 m2, i mobiluar në mënyrë perfekte e funksionale, me një klientelë të konsoliduar shumëvjecare.
Vendndodhja : në qendër të Elbasanit.
Tratativa të rezervuara, vetëm në ambientet e aktivitetit.
sposa elbasan
00355684999999
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione