Shes stufë me gaz,kasë frigorifer,tavolinë.

430 EUR

Shitet nga: ilirian 24 Maj 18:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
shes një stufë me gaz , kasë për dyqan dy vjet e përdorur, frigorifer kollonë ftohës -ngrirës dhe tavolinë zyre, shiten për arsye mbyllje biznesi.
ilirian
0693311180
Leaflet
Në fillim