Published: Korr 15 2018 11:34

Shiten urgjent paisje marketi

EUR

Published: Korr 15 11:34
Views: 13
Shiten paisje marketi rafte metalik 8.5 m nje frigorifer banak freskus 2.5 m I RI me nje vit garanci nje frigorifer kollone dhe nje peshore elektronike. Shiten per arsye te mbylljes se aktivitetit ndodhen ne Durres . Jane ne gjendje perfekte me cmim okazion
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
13
0696693110

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information