Restoranti ne durres dhe hotel

0 LEK

Shitet nga: artan 12 Nën 18:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Durrës
shitet hoteli 6 dhoma dhe nje shpi prej druri nga mrapa hoteli , klientel prej 5 vitesh , me hipotek me te gjitha dokumentat perkatse ,eshte 1000 metra me detin
Leaflet
Në fillim