AKBGroupe e investimeve private për vitin e ri

200 EUR

Shitet nga: reseaufinance510 02 Jan 16:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Delvinë
AKBGroupe e investimeve private për vitin e ri

Unë jam një individ duke ofruar investime për njerëzit në nevojë.
I ofrojnë Investimet pa kushte për njerëzit që kanë nevojë për të holla
për të ndërtuar një shtëpi, të blej një makinë. I ofrojnë Investimet
Investimet për njerëzit që kanë nevojë për të holla për të zhvilluar
tregtia e tyre ose të biznesit.
e-mail: reseaufinance510@gmail.com
Vendi apo http://www.reseau-finances.com
Shënim: Ju lutemi të vetëm se ndershmëria dhe besimin.
reseaufinance510
Leaflet
Në fillim