zyre me qira tek gjykata e larte.

300 EUR

Shitet nga: Ina myrta 27 Shk 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Zyra
Zyre me qira te Gjykata e larte e rrethit.
Ka nje siperfaqe prej 32 m2 ,openspace i pershtatshem per zyre noterie,kontabiliteti,noterie,etj.
Ndodhet ne katin e pare te nje pallati te mireadministruar dhe ne nje nga zonat me te mira te Tiranes me akses te larte levizje.
Ina myrta
0674050165
Leaflet
Në fillim