Shitet Zyre Kembim Valutor ne Tirane

Shitet nga: ERJON 18 Tet 10:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   3 000 EUR

Adresa: Zyre Kembim Valutor
Sipërfaqe: 28 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Zyra
Kembim Valutor me te gjitha paijsjet dhe moblije me standarte te Bankes se Shqiperis,zyra eshte 28 mq ndodhet te Rruga Shkelqim Fusha me pamje nga Unaza e Re ( 2 minuta nga qendra tregtare Kristal)
Me qera muojore 16.000 lek.
Cmimi 2500 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim