Publikuar: Tet 03 2022 03:48

OKAZION: SHITET LOKAL 240m2 (21 dhjetori)

EUR

Publikuar: Tet 03 03:48
Shikime: 96
SHITEL LOKAL NE CMIM OKAZION 240m2 , Ne rruge kryesore tek 21shi

240 m2 Ne rruge Kryesore tek 21shi tek inxhinjeria, MUNDESI E ARTE INVESTIMI,
SHITET PER ARSYE EMIGRIMI NE CMIM OKAZION 445000 euro- 82 m2 ne hipoteke +10m2 jo ne letra (qe jane marre nga hapesira e shkalleve)
- rreth 100 m2 hapesire publike te shfrytezueshme qe mund te shtohet +50 m2 dhe behet 150 m2
- xhirro vjetore 160 -200 miljon lek te vjetra ne vit.
- Fitime 8 deri ne 11 miljon lek ne muaj
- 10 tavolina brenda
- 25 tavolina jashte
- 2 tualete
- i kompletuar ne pune aktualisht me qera shume te larte 1500 euro
Qe mund te jepet dhe me 2000 euro
- eshte ne zone dhe ne rruge kryesore qe punon 12 muaj te vitit


Cmimi 445000 euro OKAZION per pak dite

Edhte shitur me pare me
Tel ose whats app 0692238499
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
96

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione