Jepet me QERA ambjent biznesi ne Myslym Shyri

490 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Roland Dje 16:37 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Toke 8125 m2 ne Yzberisht 12 000 000 LEK
SHITET 800 m2 toke ne Picar  Vore 5 000 000 LEK
SHITET shtëpi dhe tokë në kodër Plazh Durrës 85 000 EUR
SHITET Ap 3+1 ne Rrugen Bardhyl 78 000 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Zyra
Ne Tirane prane Myslym Shyrit jepet me QERA ambjent biznesi me siperfaqe 74 m2. Ambjenti sherben per zyra, klinike dentare, qender masazhi fizioterapie, dyqan etj. Vendodhja shume e favorshme ne lidhje me institucionet shteterore.
Cmimi 490 euro/muaj.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Roland
  Online
0684109062
Leaflet
SHITET Kompleks Biznesi ne Kamez 990 000 EUR
Toke ne Rinas Ahmetaq 210 000 EUR
Jepet me QERA apartament 2+1 tek Sheshi Uillson 450 EUR
Apartament 154 m2 ne Durres 78 000 EUR
Në fillim