Shitet objekt biznesi në Krujë

31 500 EUR

35 000 EUR

Shitet nga: Flamur Kulli 15 Maj 17:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa
Sipërfaqe
Komuna
Krujë
Hapësirat
Zyra
Shitet objekt biznesi në Krujë, qendër, Rruga Donika Kastrioti, 36 m2, me 2 hyrje indipendente. Me instalim 3-fazor dhe ujë të pijshëm. Objekti është i hipotekuar dhe me dokumentacion të rregullt pronësie.
Flamur Kulli
+355692625996
Leaflet
Në fillim