Jepen me qera ose shiten ambiente biznesi

160 000 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Arta Imobiliare 23 Tet 20:22 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Arta Imobiliare
Apartament ne shitje 2+1 51 300 EUR
Apartament ne shitje 55 000 EUR
Apartament ne Fier ne shitje 56 000 EUR
Apartament me qera 15 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Komuna
Fier
Hapësirat
Zyra
Shiten ose jepen ambiente biznesi me qera,ne Lagjen Apollonia
Ambienti mund te ndahet dhe te sherbeje per zyra te ndryshme ose biznese te tjera cfaredo!
Ka nje siperfaqe relativisht te madhe totalisht fasad xhami 200m2 si edhe 2 tualete.
Me qera cmimi eshte i diskutueshem pasi varet nga hapsira qe klienti eshte i interesuar,ose shitet 800 Euro/m2
Për më tepër Informacion na kontaktoni :
📩 artaimobiliare@gmail.com
📲 0676004400 & 0672040034
web www.artaimobiliare.com
Arta Imobiliare
Agjensia Imobiliare ARTA është themeluar në vitin 2005 duke operuar me sukses gjithë keto vite. Stafi jonë, i specializuar, ju garanton gjithë informacionin e nevojshëm për finalizmin e kontratës së BLERJES ose SHITJES të një prone, dhe do t'ju suportojë gjatë gjithë proceseve. Investojmë shuma të konsiderueshme për marketing dhe reklamim në Shqipëri dhe jashtë vendit, me të cilat kemi zhvilluar një databazë të madhe me klientë vendas dhe të huaj. Shërbimet që ofrojmë: Konsultim gjatë proceseve të blerjes ose shitjes për të gjitha llojet e pronave. Asistencë për lidhjen e kontratës dhe marrëveshjen e blerjes. Verifikim dhe vërtetim të certifikatës së pronësisë. Marketing dhe promovim për pasuritë e paluajtshme. Këshillim profesional mbi vlerën e pasurive të paluajtshme. Konsultim ligjor nga avokati dhe zyra ligjore të licencuara. Asistencë gjatë procesit të regjistrimit të pronave. Shërbime shtesë pas shitjes si transporti, mbështetje teknike, arkitekt i brendshëm etj. Makina me qera. Paketa turistike.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Ruga Rauf Nallbani, Fier Tregoje në hartë
0676004400
http://www.artaimobiliare.com/sq
Arta Imobiliare
0676004400
Leaflet
Arta Imobiliare
Apartament I mobiluar ne shitje 60 000 EUR
Apartament ne shitje 45 000 EUR
Super Apartament ne shitje 105 000 EUR
Njesi ne shitje 130 000 EUR
Në fillim