SHITET DYQANI 28 m2 TE ISH GJYKATA ELBASAN

32 000 EUR

Shitet nga: Arian 13 Pri 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
Hapësirat
Zyra
Shitet dyqani për zyra dhe per bisnese te ndryshme ! Dyqani esht me letra të rregullta dhe i përshtatshëm për aktivitete zyrash ose të çfardolloj bisnesi tjetër!
Çmimi 32.000€ i diskutueshëm !!
Leaflet
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione