Published: Qer 26 2019 02:03

Zyre prej 30m2 ne Durres

EUR

EUR
Published: Qer 26 02:03
Views: 1
Shes ose jap me qera (20.000 lek ne muaj) ambient 30 m2 ne kat te dyte i cili mund te perdoret si zyre, klinike apo aktivitete te tjera. gjendet ne nje pozicion shume te mire te qytetit (ne te djathte te Pallatit te Sportit). Hyrja dhe pamja direkt nga rruga kryesore. Per me shume informacion ju lutem kontaktoni ne 0672080214.
https://goo.gl/maps/vyJLhaUwomC2
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
1
0672080214

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information