Publikuar: Maj 30 2023 10:33

Shitet Godine 2 Katesh per Klinika

EUR

Publikuar: Maj 30 10:33
Shikime: 24
Shitet Godine 2 Kateshe me sip, totale 450m, brenda nje kompleksi qe ka pefunduar ne vitin 2018. Godina ka hyrje me vete me shkalle, dhe kati i par ka sip, 220m dhe aktualisht perdoret per zyra, dhe eshte ndare ne 5 ambjente dhe dhe 4 tualete. Kati i dyte ka sip, 230m dhe eshte ndare ne 3 ambjente te medha dhe dy tualete. Ambjenti eshte me fasade xhami dhe eshte dicka e vecante. Ndodhet ne nje kompleks te populluar, dhe eshte shume e pershtatshme per klinika, Labrator analizash, ose cfaredolloj biznesi tjeter.
Eshte e pajisur me certifikate pronesie.
Per me shume kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
24

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione