Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 31 2023 12:29

Shitet, Ambient, Medreseja, Tiranë

EUR

Publikuar: Maj 31 12:29
Shikime: 15
Të dhëna mbi ambientin :

400 m2
Kati 1
2 Tualete
Cilësime të tjera:

Ambienti është Open Space dhe disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacione ose për një vizitë në këtë pronë na kontaktoni !
Përshkrimi i linkut

Urban Real Estate

Urban Real Estate 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione