Njoftimet e kompanisë Publikuar: Pri 29 2023 01:04

Shitet, Ambient Biznesi, Rruga E Kavajes, Tiranë 505,000 €

EUR

Publikuar: Pri 29 01:04
Shikime: 4
Disponojmë Ambient Biznesi për Shitje, cili ndodhet i pozicionuar te Rruga e Kavajës, Ish Parku i Autobusave.
Informacion mbi Ambientin:
• Siperfaqe e ambientit : 202 m2
• Kati i 2 i bizneseve
Organizimi i brendshëm:
• Open Space
• Ambient i ndarë për zyre
• 2 Tualete
Cilësi të tjera:
• I sapo restauruar
• Kondicionim dhe aspirim
• Fasadë Xhami në 2 anë
• Ndricim LED
• Momentalisht në gjendje pune dhe i lënë me qera
• Ambienti eshte i pershtatshem per tipologji te ndryshme biznesi:Zyra ,Call Center,Laborator Dentar, etj.
• Mundësi shumë e mirë investimi pasi gjendet i pozicionuar buzë rruge dhe në një nga zonat më preferenciale të qytetit dhe zhvillohen tipologji të ndryshme biznesi.
Për vizitë në pronë na kontaktoni!
Përshkrimi i linkut

FUTURE HOME 21 Dhjetori

Agjensi imobiliare
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Perballe Inxhinierise se ndertimit Tregoje në hartë

692955910

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione