Njoftimet e kompanisë Publikuar: Shk 22 2022 03:59

Ambient me qera open space ne rrugen Jordan Misja.

EUR

/ muaj
Publikuar: Shk 22 03:59
Shikime: 2
Property ID : 4261708

Ne rrugen Jordan Misja prane kompleksit Panorama jepet me qera ambient open space, siperfaqa 130 m², kati dyte nga toka, ne nje pallat te ri te sapo perfunduar, me shume dritare dhe drite natyrale.

Cmimi 1560 Euro, 12 Euro/m²
Përshkrimi i linkut

Dream Albania

Dream Abania Real Estate & Tour 
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Mine Peza, perballe Komisariatit Policise nr 3 Tregoje në hartë

+355673080008

https://www.dreamalbania.al

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione