Zyre ne Bllok

Jepet me qera nga: Tedi 16 Nën 13:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

350 EUR / muaj

Adresa: Bllok, perball Pepper
Sipërfaqe: 41 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Zyra
Pershendetje,
Jap me qera yre ne Bllok, perball Pepper.
Ambienti eshte 41m dhe i sapo lyer. Ka banje dhe kuzhine funksionale. Kati i 2te. Ka kondicioner dhe vetrate te madhe.
Per me shume shikoni fotot.
Falemidnerit!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim