Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 27 2022 01:37

Zyre me qira Vasil Shanto ne Tirane

LEK

/ muaj
Publikuar: Qer 27 01:37
Shikime: 61
Vasil Shanto, rruga Sulejman Delvina, prane hotel Diplomatit, jepet me qira zyre, me siperfaqe 64 m², kati i pare ne pallat te ri me ashensor. Zyra organizohet nga korridori lidhes, 2 ambiente pune, tualet dhe ballkon. Jepet bosh. E pershtatshme per cdo lloj aktiviteti.

Jepet me qira 45.000 Lek ne muaj.
Përshkrimi i linkut

MY Home Real Estate

My Home Real Estate ka experience shumë vjeçare në tregun e shit-blerjeve dhe qerave në Shqiperi.
Në sherbim te klienteve tane ne ofrojme operacionet normale të një agjencie Real Estate, si blerjen dhe dhënie me qira për apartamente, vila, dyqane, hotele, restorante, bar-kafe dhe çdo objekt tjeter me çmimet më konkurruese në treg.

Përse ne?

Agjentët e My Home Real Estate  kane si qellim qe t’ju ofrojnë një game të gjëre të pronave në shitje ose me qira.
Stafi ynë ështe teper i kualifikuar dhe klientet tanë jane tepër të kenaqur nga Cilesia jonë e shërbimit.
Nëse ju duhet të blini, shisni, të jepni apo të merrni me qera pasuri të paluajtshme me cmime konkurente ne tregun imobiliar na kontaktoni në:
Tel: 694332490 , 069 22 66 847

Ju na besoni, ne i japim vlerë kohës suaj !!

Ne gjejmë ofertën më të mirë!

Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rr Hoxha Tahsin siper Pazarit te Ri Tirana Tregoje në hartë

0694332490

https://myhomerealestate.al/en/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

My Home Real Estate ka experience shumë vjeçare në tregun e shit-blerjeve dhe qerave në Shqiperi.
Në sherbim te klienteve tane ne ofrojme operacionet normale të një agjencie Real Estate, si blerjen dhe dhënie me qira për apartamente, vila, dyqane, hotele, restorante, bar-kafe dhe çdo objekt tjeter me çmimet më konkurruese në treg.

Përse ne?

Agjentët e My Home Real Estate  kane si qellim qe t’ju ofrojnë një game të gjëre të pronave në shitje ose me qira.
Stafi ynë ështe teper i kualifikuar dhe klientet tanë jane tepër të kenaqur nga Cilesia jonë e shërbimit.
Nëse ju duhet të blini, shisni, të jepni apo të merrni me qera pasuri të paluajtshme me cmime konkurente ne tregun imobiliar na kontaktoni në:
Tel: 694332490 , 069 22 66 847

Ju na besoni, ne i japim vlerë kohës suaj !!

Ne gjejmë ofertën më të mirë!

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione