Published: Gush 11 2018 11:44

Zyre me qera ne Bllok!

EUR

/ monthly
Published: Gush 11 11:44
Views: 3
Jepet me qera ambient zyre ne nje nga zonat me te preferuara te Bllokut. Zyra ndodhet ne kat te 5-te te nje ndertimi te ri. Ka siperfaqe 135 m2 qe organizohen ne 4 ndarje, 2 tualete dhe 1 ballkon. Eshte e shtruar me parket, i pajisur me grila, me sistem chiller. Ne cmimin e qerase jane te perfshira taksat dhe nje vendparkim ne garazhin nentokesor te pallatit. per me shume informacione si dhe viziten ne prone na kontaktoni!

Id e prones : AZ090718-02
www.homeplus.al
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade
3
0696712123

Address:

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information