Zyra Me Qira Në Komunën E Parisit

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Smart Realty Solutions 01 Tet 14:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Zyra
Zyra me Qira në Komunën e Parisit! Ofrohen ambiente të ndryshme duke filluar nga 350 euro në muaj deri 500 euro në muaj. Sip 100m2-130m2. Pallati ku ndodhen zyrat është i ri dhe mjaftë i invetuar me teknologji të avancuar antisizmike.Pozicioni i pallatit është strategjik, pasi për 10min me makinë mbulon gjith' pikat kyçe të kryeqytetit, si qëndrën, bllokun, parkun e liqenit si dhe hyrje-daljet e kryeqytetit. Për më shumë informacion mos hezitoni të kontaktoni!

Smart Realty Solutions
+355696405682
Leaflet
Në fillim