Njoftimet e kompanisë Publikuar: Mar 22 2023 10:18

TEK BLLOKU AMBIENT ZYRE PER QIRA!

EUR

/ muaj
Publikuar: Mar 22 10:18
Shikime: 52
TEK BLLOKU AMBIENT ZYRE PER QIRA!
ID: Billion2093

Ofrojme ambient zyre per qira me vendndodhje ne zonen e Bllokut. Ndodhet ne nje zone elitare, teper te preferuar per shkak te afersises me nje rrjet te mirefillte institucionesh dhe qendres. Ambienti ka siperfaqe 30m2, i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallatit te ri shume te mirembajtur. Organizohet ne formen open-space dhe eshte i arreduar ne menyre bashkohore per nje veprimtari biznesi sa me komforte. Per me shume informacion ose nje vizite ne prone mund te na kontaktoni! 0692033500

https://billionrealty.al/property/6354/tek-blloku-ambient-zyre-per-qira-billion2093.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione