Publikuar: Gush 13 2022 06:32

Rr.Dibres Qera Amb.Biznesi/Apartamente+parkim

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 13 06:32
Shikime: 586
Ofrohen 4 Ambiente Biznesi me qira tek Rruga e Dibrës, në katin e 1 të një ndërtimi të ri.

Ambientet janë të shtruara me parket dhe dritare termo izoluese.

Ambienti 1: 70.5 m² | nga 500€, bëhet 350€ ( përfshirë 1 vend parkim)

Ambienti 2: 72.10 m² | nga 500€, bëhet 350€ ( përfshirë 1 vend parkim)

Ambienti 3: 97 m² | nga 680€, bëhet 500€ ( përfshirë 1 vend parkim)

Ambienti 4: 107.5 m² | nga 755€, bëhet 500€ ( përfshirë 1 vend parkim)


Tre Ambientet e fundit mund te bashkohen dhe te kene ne total bonuse 3 vende parkimi.Lutemi telefononi 0682896707

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione