Qera per Zyra ose Call Center

600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" Sot 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Zyra
Jepet me qera Ambjent 3+1 me sip,155m per zyra ose call center,ambjenti eshte i ndare ne 3+1 ku ka dhe ambjent e gatimit dhe nje tualet.Eshte perdorur per call center.Ndodhet ne katin e 10 ne nje pallat 13 katesh me 2 ashensore.Ndodhet te BLV Zogu 1 ngjitur me Martenitetin e vjeter.Ka pamje nga rruga kryesore.
Cmimi perfshin dhe taksat.
Per me shume kontaktoni.
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
0694822228
Leaflet
Në fillim