Qera per Biznes,Shkolle, Kopesht

1 600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Agjensi Imobiliare "SARAJ" Dje 17:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Zyra
Jepet me Qera Vile 3 Katshe me sip,360 ndertim ku nga secili kate ka 120m,dhe 64m eshte pjesa e bodrumit qe mund te perdoret per magazine.Vila ka sherbyer per shkolle,por eshte shume e pershtatshme edhe per Kopesht ose Hostel.Eshte edhe pjesa e truallit qe ka nje sip,260m qe mund te futen deri ne 4 makina brenda ose te perdoret per oborr.Ndodhet afer Shkolles se Kuqe.
Per me shume kontaktoni.
Agjensi Imobiliare "SARAJ"
0694822228
Leaflet
Në fillim