Publikuar: Nën 04 2022 11:24

Per qira, klinike dentare

Publikuar: Nën 04 11:24
Shikime: 2
Ofrojmë për qira ambient në zonën e 9 Katësheve. Ambienti ndodhet në katin e parë banim dhe ka sipërfaqe 26 m2. Organizimi është open space. Ka 1 tualet.

Ambienti ofrohet për qira i mobiluar si në foto, gati për ushtrim aktiviteti. Funksionon si klinikë dentare prej vitesh dhe ka klientelë të ngritur.

Për informacione ose për një vizitë në pronë, na kontaktoni.
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
2

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione