Njoftimet e kompanisë Publikuar: Korr 02 2022 10:15

NE QENDER TE TIRANES, AMBIENT ME QIRA PER ZYRA!

EUR

/ muaj
Publikuar: Korr 02 10:15
Shikime: 106
NE QENDER TE TIRANES, AMBIENT ME QIRA PER ZYRA!
ID: Billion1755

Ne Qender te Tiranes, ne nje nga ndertesat kryesore dhe me prestigjioze te biznesit Torre Drin, ofrojme ambient zyre me qera.Me nje vendodhje shume te mire, prane nje rrjeti te mirefillte institucionesh arsimore, mjeksore, shendetesore dhe tregtare,afer arterieve te komunikimit dhe pikave te rendesishme per nje zone investimi cilesor per zhvillim te aktivitete te ndryshme te biznesit. Ambienti qe disponojme ka siperfaqe totale prej 388m2 nga ku 207m2 eshte verande dhe ndodhet ne katin e 14. Zona eshte padyshim e pershtatshme per aktivitete dhe biznese te ndryshme edhe per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore etj. Ambienti eshte i pershtatshem per zyra avokatie, kontabiliteti, marketingu, IT etj. Per informacione me te detajuara ose per te planifikuar nje vizite ne prone na kontaktoni ne +355692033500.

https://billionrealty.al/property/5250/ne-qender-te-tiranes-ambient-me-qira-per-zyra-billion1755.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione