Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 17 2022 10:55

NE BLLOK,AMBIENT BIZNESI PER QIRA!

EUR

/ muaj
Publikuar: Gush 17 10:55
Shikime: 72
NE BLLOK,AMBIENT BIZNESI PER QIRA!
ID: Billion1113

Ofrojme ambient biznesi per qira i ndodhur ne zonen e Bllokut.Ambienti ndodhet ne nje zone elitare,nje zone teper te preferuar per banim dhe investim,per shkak te afersise me nje rrjet te mirefillte institucionesh shteterore, arsimore, shendetesore e biznesesh private; afersi me transportin publik dhe akses te menjehershem me rruget me te frekuentuara te kryeqytetit.Ndodhet ne katin 0 te nje godine 3-kateshe dhe aksesohet direkt me rrugen kryesore.Ambienti ka nje siperfaqe prej 138m2 me lartesi 3m dhe organizohet nga nje salle e madhe dhe dy te vogla,nje kuzhine dhe nje tualet. Mund te perdoret per zyra te tipologjive te ndyshme biznesi.Ka planimetri te rregullt dhe orientim optimal cka e ben te jete i ndricuar gjate gjithe dites. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni: +355692033500

https://billionrealty.al/property/3490/ne-bllok-ambient-biznesi-per-qira-billion1113.html
Përshkrimi i linkut

BILLION G&G GROUP

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë

Rruga Ukraina e Lirë, prapa Kullave Binjake Tregoje në hartë

0692033500

https://billionrealty.al/

nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

NE disponojmë të gjitha llojet e pronave, biznese për shitje dhe me qera, apartamente, duplexe, vila, toka bujqësore dhe për ndërtim.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione