JEPET ZYRA ME QERA NË QENDËR

600 EUR /muaj

Jepet me qera nga: anisa real estate 31 Korr 13:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Zyra
Në qendër të Tiranës jepet zyrë me qera .
Ambienti ndodhet në kullën San Tower mbi Raiffeisen Bank në katin e 7-të. Ka një siperfaqe prej 80 m2 e ndarë si më poshtë : në një sallë mbledhjesh , zyra e drejtuesit , një sallë me 2 poste pune, zona e recepsionit, si edhe tualeti . Ambienti është I mobiluar dhe I gatshem për të filluar punën mbas datës 25 Shtator.
cmimi i diskutueshem
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë ju lutemi të na kontaktoni cel/whats app/viber 069 91 24 778 .
anisa real estate
0699124778


WhatsApp:
0699124778
Leaflet
Në fillim