JEPET ME QIRA AMBIENT KOMERCIAL TE ZOGU I ZI

1 500 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Enkel 18 Nën 11:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Zyra
Jepet me qira ambient komercial, i cili pozicionohet buze rruge kryesore prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi. Hapesira Open Space e ambientit ben te mundur lehtesisht organizimim sipas deshires. Rrethohet ne 3 ane me fasade xhami, e cila i jep drite natyrale gjate gjithe dites. Ndodhet ne katin e 3-te teknik dhe ka orientim Lindje. Sistem ndriçimi dhe kondicionimi. Eshte i pershtatshem per biznese te llojeve te ndryshme, si banka, call center etj. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Enkel
0696288806

Viber:
po

Skype:
jo

WhatsApp:
po
Leaflet
Në fillim