Njoftimet e kompanisë Publikuar: Maj 16 2022 09:49

JEPET ME QERA ZYRE TEK KOMUNA PARISIT 66m2,

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 16 09:49
Shikime: 2
Jepet me qera tek Komuna Parisit ZYRE luksoye ne katin e fundit te nje pallati te ri me nje siperfaqe 66m2. Ambjenti eshte i mobiluar ne nje ambjent per zyre, nje tualet dhe nje aneks guzhine ne sherbim te zyres. Mobilimi eshte shume luksoz me materjale te kushtushme, ideale per sherbime e pritje serioze, per pune te qete dhe intimitete profesionale.
JEPET ME QERA VETEM PER 800 EURO NE MUAJ.
Përshkrimi i linkut

Merlin Imobiliare

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

Merlin Imobiliare ofron shitblerje te pronave, banesa me qira, per kliente dhe biznese, vleresim prone, arkitekt, studim tregu, etj.

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione