Jepet me QERA zyre prane sheshit Wilson

550 EUR /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Roland 18 Jan 20:03 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Jepet me QERA ambient biznesi ne Durres 2 500 EUR
SHITET toke 900 m2 perballe QTU , Tirane 85 000 EUR
Dyqan 44 m2 tek Komuna e Parisit 53 000 EUR
SHITET apartament 1+1+garazhd ne Plazhin Qerret 45 000 EUR
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Kompani
Adresa/Rruga
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Zyra
Ne Tirane prane sheshit Wilson jepet me QERA apartament 71 m2 i pershtatur per zyre. Ambjenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues, eshte i restauruar totalisht dhe perbehet nga dy ambiente dhe tualeti. I pershtatshem per zyre, qender estetike, qender masazhi, klinike etj.
Cmimi 550 euro/muaj
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. onlineprona@gmail.com
Leaflet
SHITET 2.000 m2 toke ne Mullet 105 000 EUR
SHITET apartament 2+1 tek Komuna e Parisit 92 000 EUR
SHITET 800 m2 toke ne Picar  Vore 5 000 000 LEK
SHITET 2.000 m2 tokë në Farkë të Madhe 150 000 EUR
Në fillim