Jepet me qera zyra dhe magazina

Jepet me qera nga: albi elezi Dje 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

2 EUR / muaj

Adresa: zyra dhe magazina
Sipërfaqe: 200 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Zyra
Jepet me qera zyra dhe magazina Audostrada Tirane-Durres sa kalo vodafonin ambienti i pershtacem per cdo lloj biznesi 7 zyra 2 magazina dhe oborr i bollshem per me shum info 0697373472
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim