Company ad Published: Sht 04 2022 10:40

Jepet me QERA ndertese 3 kate ne Sauk

EUR

/ monthly
Published: Sht 04 10:40
Views: 32
Ne Tirane ne Sauk jepet me QERA ndertese 3 kate me siperfaqe totale ndertimi 510 m2 (170 m2 cdo kat). Ndertesa ka 21 dhoma ne total dhe 6 tualete e ndare ne 7 dhoma dhe 2 tualete per cdo kat. Gjithashtu ndertesa ka dhe nje oborr te rrethuar me siperfaqe 400 m2 si dhe nje bar restorant me siperfaqe 150 m2 ne funksion te nderteses e cila eshte shume e pershtateshme per qender zyrash administrate per kompani te ndryshme,klinike private (dentare ose multifunksionale),hotel ose hostel,shkolle private ose azil te moshuarish etj.
Cmimi per tu diskutuar nga afer ne varesi te kerkeses dhe kushteve te qeramarrjes.
Per cdo informacion kontaktoni ne
Cel. 0684109062
E-mail. [email protected]
Link description

PRONA ONLINE

Online Prona
Visit our store page
if this Ad breaks the Rules of Advertisement or Safe trade

Our website uses Cookies. By clicking "I Agree"or by keeping the use of the website, you agree to use the cookies. If you don't agree, you can change your bowser's search settings.

More information