Jepet me qera ambjenti 74 metra 350 €

350 EUR /muaj

Jepet me qera nga: Merlina Sot 11:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Zyra
Jepet me qera ambjenti 74 metra2 350 euro. Me pare eshte perdore si lokal dhe zyra. Astir pallati i pare kur vjen nga rrethrrotullimi i Doganes.
Merlina
0699363734
Leaflet
Në fillim