JEPET ME QERA;Ambjent për zyra/zona Blloku📌

Jepet me qera nga: OLTI 18 Tet 09:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

700 EUR / muaj

Adresa: Rruga: Brigada 8
Sipërfaqe: 120 m2
Komuna: Tiranë
Hapësirat : Zyra
🔹️JEPET ME QERA;Ambjent për zyra/zona
Blloku📌
🔹️Rruga: Brigada 8/ mbi Bar Caprico
🔹️Ambjenti ndodhet ne katin e V-të dhe ka
një sipërfaqe prej 120m2.
🔹️Çmimi:700€/ neto
🔹️Cel:0692200722📲
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim