Publikuar: Maj 25 2022 01:43

Jepet me qera ambient per zyra/biznes

EUR

/ muaj
Publikuar: Maj 25 01:43
Shikime: 110
Ambjent biznesi me qera per zyra , rruga Don Bosko pa vajtur tek Vizion Plus .
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nderteses qe eshte 3-kateshe dhe ka nje siperfaqe prej 260 m2.
Ambjenti ka nje nje ndarje te madhe "open space" 80 m2, ka 3 ambjente (zyra ) te ndara nga 25 m2 secila , ka nje salle me ndarje xhami 35 m2 dhe nje ambjent te pershtatshem per laborator / kuzhine 15 m2 si dhe nje tualet. Objekti ka dhe nje verande jashte rreth 40 m2.
Gjithashtu ambjenti disponon kamera ne te gjithe hapsirat e saj si dhe sistem alarmi te lidhur me kompani private security .
Ambjenti ndodhet ne nje zone super te qete dhe te sigurte . Ofrohet gjithashtu nje vend parkimi falas .
Cmimi 1100 Euro/Muaj
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione