APARTAMENT/OBJEKT BIZNESI ME QIRA, SHESHI WILLSON

5 000 EUR /muaj

Njoftimi i kompanisë Jepet me qera nga: Pata Real Estate 19 Nën 15:08 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Pata Real Estate
APARTAMENT ME QIRA 2+2, DON BOSKO 300 EUR
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2, SHESHI UILLSON 400 EUR
APARTAMENT ME QIRA 1+1, SHESHI WILLSON 345 EUR
APARTAMENT ME QIRA 2+1, RRUGA PANORAMA 380 EUR
From
Store
Sipërfaqe
400 m2
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Zyra
🏡Apartament/objekt me qira 6+6
📌Sheshi Willson
🔹Organizohet në⤵
•Sallon ndjenje
•Dhoma gjumi 6
•tualete 6
• ballkon 1
•Me sipërfaqe 400 m2
• Kati 9
🔹Ofrohet⤵
• Me ashensor
•Sistem ngrohje/ftohje ne cdo dhom
•Me parket
•Vaska me hidromasazh
•I pershtatshem per zyra te ndryshme dhe per Banim
Cmimi: 5,000 EUR pa taksat
Pata Real Estate
Sherbime imobiliare per ty. Aty ku je ti.
Hoxha Tahsim perball Optika Roma
+355 69 290 8980
patarealestate@gmail.com
Leaflet
Pata Real Estate
OBJEKT BIZNESI ME QIRA 1 200 EUR
APARTAMENT ME QIRA 2+2, DON BOSKO 300 EUR
APARTAMENT ME QIRA 2+1, RRUGA PANORAMA 380 EUR
APARTAMENT ME QIRA 2+1+2, SHESHI UILLSON 400 EUR
Në fillim