Publikuar: Nën 14 2022 01:28

Ambjent per zyra ne objektin ''Ambasador3''

Publikuar: Nën 14 01:28
Shikime: 6
Ambjent per zyra ne objektin ''Ambasador3'' ngjitur me Stadiumin 'Air Albania'.
Ambjenti ka siperfaqe te brendshme prej 115.25 m2 dhe organizohet ne 3 ambjente pune , 1 kuzhine , 2 tualete dhe 1 ballkon.
Objekti ne te cilin ndodhet kjo zyre ofron siguri 24 ore.
Zyra jeper teresisht e mobiluar si ne foto.
NE CMIM NUK JANE TE PERFSHIRA TAKSAT!!!

EL63971
cmimi - 2000 euro
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
6
0695427714

Adresa:

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione