Ambjent biznesi 27 m² Rr. Lidhja e Prizrenit

25 000 LEK /muaj

Jepet me qera nga: frenki 26 Gush 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Jepet me qera
Reklamuar nga
Person fizik
Sipërfaqe
Komuna
Tiranë
Hapësirat
Zyra
Jepet me qera Ambjent Biznesi tek Rruga Lidhja e Prizrenit (Garda, Liqeni)
Siperfaqe 27 m2, me nje banjo.
Ambjenti eshte bosh, ndodhen buze rruge.
Pallat egzistues.

I pershtatshem per zyre, aktivitet biznesi.

Cmimi : 25.000 Leke / Muaj
Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni: 068 851 3251

Agjensia Imobiliare Vision
Keni nje prone per te shitur / dhene me qera?
Ne ju ndihmojme per kete :)
Kontakt : 068 851 3251
Leaflet
Në fillim