Njoftimet e kompanisë Publikuar: Qer 09 2022 10:36

Jepet me qera Ambjent biznesi ne Vollga, Durres

EUR

/ muaj
Publikuar: Qer 09 10:36
Shikime: 74
Jepet me qera ambjent biznesi tek Vollga, Durres
☀️Me pamje nga deti🌊

👉Ambienti eshte me siperfaqe 95 m2, kati 2. Cmimi: 500 Euro
👉Eshte i ndare ne ambjente te vogla.
Cmimi i gjithe ambjentit 170 m2: 900 Euro


Per me shume informacion na kontaktoni
☎️+355 67 38 66 666
+355 67 20 69 166
Ju mirepresim!
Përshkrimi i linkut

Invest Prona

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

"Invest Prona" sjell një gamë të gjerë zgjedhjesh, listën e pronave të azhornuara në mënyrë të vazhdueshme dhe tendencën e tregut që ju duhet për të marrë vendimin e duhur.
Durres 0673866666

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione