Dyqan me qera buze rruge...35.000 Muaj Okazion!!!

Jepet me qera nga: Admiri 31 Tet 13:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi i qirasë:

35 000 LEK / muaj

Adresa: Ambjent me Qera Okazion!
Sipërfaqe: 42 m2
Komuna: Durrës
Hapësirat : Zyra
Jepet dyqan me qera , prane stadiumit dhe shkollave.
Siperfaqja totale 42m2. Eshte e pershtateshme per parukeri, estetike, veshje, kurse gjuheve te huaja , klinike dentare, etj.
Per me shume informacion na kontaktoni.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim